MY EX I – Монстри V
Електронна музика, Матеріали, Релізи

MY EX I – Монстри V (EP)

Сьогодні MY EX I презентує п’яту частину альбому «Монстри».

За словами засновника проекту Олеся Степанова, ці треки мали бути випущені раніше і зайняти своє сюжетне місце між третьою та четвертою частинами циклу. Але через досить важку та насичену музичну складову та багато життєвих змін, він зміг зробити реліз таким, як хотів, тільки зараз.

Основа тема альбому – дорослішання та прийняття дорослих правил гри з усім присутнім для них абсурдом.

Для правильного сприйняття сюжету, цю частину альбому слід слухати перед четвертою, адже весь цикл «Монтри» – історія самопізнання себе, і якщо перша частина вводить нас в цілому на шлях рефлексії, друга індивідуалізує нас у нашій самотності, третя розкриває болючі сторони взаємодії з іншими людьми, то п’ята частина розповідає про те, як за час свого життя ми стаємо більш цинічними, бачимо недоліки один одного та миримося з ними і забуваємо про свої теплі дитячі мрії граючись у дорослих людей, не маючи жодної гадки що таке бути дорослим. У заключній частині альбому піднімається тема того, що життя кінцеве і ми такі маленькі і майже неіснуючі у Всесвіті, що рано чи пізно «знецінить усіх нас».

Наразі увесь цикл «Монстрів» завершено і гурт працює над новою платівкою, яку планує випустити у 2021 році. А на разі бажаємо приємного та вдумливого прослуховування.

MY EX I – Монстри V
Facebook
Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *