MY EX I – Монстри 2-3
Електронна музика, Матеріали, Релізи

MY EX I – Монстри 2-3 (EP)

Продовжуємо знайомити вас із експериментальною музичною квадрологією під назвою «Монстри» від проекту MY EX I. Наразі музиканти презентували другу та третю частини свого тематичного міні-альбому.

За словами авторів, якщо у першій частині вони знайомили нас з «Монстрами», як зі складовими особистості людини, то друга та третя частини – це опис їх проявів. «У треках «Вежа» та «Хочеш» можемо побачити метафору безкрайньої самотності сьогоденної людини, бо незважаючи на гаджети, додатки та взагалі сучасну простоту до спілкування, справжні ми залишаємося ізольовані один від одного за медіа-шумом, через який важко віднайти щось справжнє та «своє», – коментує для «Нотаток» засновник проекту Олесь Степанов.

Він також зазначив, що й у третій частині «Монстрів» глобальна ідея релізу залишається старою – ми рухаємося за власними Монстрами шляхом рефлексії, знайомлячись із ними пізнаємо себе. «Людина, як динамічна система, весь час знаходиться у пошуці. Тому кожен іноді намагається зруйнувати цей бар’єр ізольованості. Саме про таку спробу ідеться у третій частині альбому. Про те, як фокус уваги змінюється на щось зовнішнє. Щось, до чого тягнешся, бо хочеш торкнутися, відчути та зрозуміти. Незважаючи на результат таких спроб, саме такі процеси формують особистий досвід та життя людини».

Зауважимо, що фінальна четверта частина альбому вийде у квітні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *