MY EX I – Монстри 1
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MY EX I – Монстри 1 (EP)

«Монстри» від MY EX I – це музична тетралогія дніпровського колективу, що скрадатиметься з чотирьох ЕР-релізів, поєднаних єдиною ідеєю та концепцією. Відтак, сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з першою частиною цієї тематичної платівки, оприлюдненою напередодні.

«Десь там, в глибині, під думками і позасвідомістю живуть Монстри. Кожен з нас може відчувати їх присутність, коли нам самотньо і страшно, коли ми нервуємо або злимося, коли не знаємо, що робити або невпевнені у собі. Людина – складний механізм і ці Монстри є невід’ємною її частиною. Саме цим створінням і присвячено наш новий альбом, щоб ми могли знайти їх у собі, визволити та вгамувати», – коментує для «Нотаток» засновник проекту MY EX I Олесь Степанов.

Він також зазначив, що це дещо новий стиль та звучання: «Треки переливаються один в одного, а музика блукає між атмосферною електронікою та важкими гітарними рифами. Тексти досить похмурі».

Цікаво, що перша частина «Монстрів», так само як і майбутні частинки, вмістила у себе чимало цікавих стерео-елементів, відтак автори радять меломанам слухати їхню музику у навушниках, звертаючи увагу не тільки на голос, а ще й на все, що відбувається «навколо» нього.

MY EX I – Монстри 1

MY EX I y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *