Музика гідності
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Музика гідності (Збірка)

Світ побачила чудова патріотична збірка українських виконавців із символічною назвою «Музика гідності» від благодійного фонду «З країни в Україну». Компіляція являє собою два окремі диски – «Вартові» та «Нова Варта», у яких, як ви вже напевно здогадалися, зібрані пісні відомих вітчизняних музикантів та молодих колективів відповідно. Як зазначається на сайті фонду-видавця, цей фонд є неприбутковою організацією, яку було засновано задля впровадження різних соціальних проектів та суспільних ініціатив, тож на обох обкладинках добірки «Музика гідності» красується напис «не для продажу».

У найпершу чергу ця збірка призначається для українських військових, які здебільшого є вихідцями з тих верст населення, що часто-густо звикли слухати російськомовну попсу та шансон, проте відкриті та прагнуть до чогось іншого. Головне завдання «Музики гідності» – показати військовим, школярам, студентству та разом з тим і всім українцям новий, цікавий та якісний продукт.

Додамо, що список композицій другого диску «Нова Варта» формувався на конкурсній основі, серед всіх молодих виконавців, які надіслали свої твори для участі. Головними критеріями вибору музикантів були некомерційна основа проекту та відповідність композиції загальній тематиці всієї збірки. Завершилося все великим концертом в одному зі столичних концерт-холів, куди було запрошено велику кількість українських військових з Нацгвардії, СБУ, Альфа і ВСУ та добровольчих батальйонів, поранених з восьми лікарень і госпіталів, курсантів військових училищ, старшокласників-переселенців зі східних регіонів, волонтерів та небайдужих громадян.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *