Мурени – 42 Години Танцю
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Мурени – 42 Години Танцю (Сингл)

Після семи років творчої паузи, білоцерківський поп-рок гурт «Мурени» повертається з оновленим складом та новою піснею «42 Години Танцю»! За словами музикантів, в основу композиції покладено ідею-заклик про те, що треба танцювати кожною клітинкою власного тіла, на зважаючи на будь-які життєві ситуації, адже у русі життя триватиме.

«Після того, як ми пограли у «Муренах» десять років, я подумав – а чому ми не можемо пограти, наприклад, п’ятдесят років? Насправді я про це багато розмірковував, сидів у машині, слухав наші старі пісні… У мене складалося враження, що ці композиції ніби затягують мене, мотивують зіграти їх ще раз. Втім, я все ніяк не наважувався взяти до рук мікрофон, привести хлопців до студії. Але одного разу мій брат Льоха запропонував мені допомогу у відродженні гурту, у нього була ціла купа нових ідей… Можливо на той час я якраз пройшов такий етап, коли крізь пізнання себе, своєї природи, я вертаюся на той шлях, де був перед цим, тільки вже з трошки іншими цілями, іншою метою. Як казав наш друг Роман Кальмук – ми знов відправляємося в далеке плавання!» – коментує фронтмен гурту «Мурени» Іван Дригало.

Зауважимо, що «42 Години Танцю» – перший записаний сингл з усього нового матеріалу, над яким хлопці працювали (і продовжують працювати) на карантині. У задумах учасників гурту «Мурени» – випустити новий повноформатний альбом, тому слідкуйте за наступними новинами команди!

Мурени – 42 Години Танцю
Мурени у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *