Morphine Suffering – Небо Пробачить
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Небо Пробачить (Live-відео)

Минулий 2015 рік для столичного metalcore гурту Morphine Suffering виявився доволі знаковим, не в останню чергу завдяки щільному концертному графіку, завжди тепло приймаючій публіці та, звісно ж, виданню нового студійного лонг-плею «Пам’ятай хто є ти». Тож підводити підсумки свого фестивального літа (та частинки осені) хлопці вирішили не тільки для самих себе, а й для власних прихильників, презентувавши в Інтернеті офіційний концертний кліп на пісню «Небо пробачить».

Завдяки новому відео користувачі соціальних мереж змогли заново відчути потужну атмосферу великих концертних майданчиків України, адже live-відео «Небо пробачить» вмістило у себе кадри з виступів Morphine Suffering на минулорічних фестивалях Zaxidfest , «Файне Місто», Respublica, «Бандерштат» та «Завантаження», а також миттєвості з презентації вищезгаданого студійного альбому у столичному «Атласі». До речі, пісню у якості саундтрека до live-у було обрано не випадково, адже саме композиція «Небо пробачить» є титульним треком платівки MS та задає потрібний подальший настрій всьому диску.

«Цим відео ми хотіли передати всю атмосферу того, що відбувалося на сцені і поза нею під час наших виступів на фестивалях і не тільки. Дякуємо кожному, хто відривався під сценою разом з MS, Ви зробили цей рік по-справжньому незабутнім! Ми дуже сильно скучили за вами! До зустрічі в новому концертом сезоні 2016!» – написали в анотації до відео учасники Morphine Suffering.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *