Мрія Життя – Мої зволікання
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Мої зволікання (Сингл)

Перед вами останній студійний сингл ніжинського рок-гурту «Мрія Життя», принаймні у такому вигляді, яким його наразі звикли бачити слухачі, адже пісні під назвою «Мої зволікання» випало стати останнім спільно записаним треком у звичному складі команди. Нагадаємо, що не так давно про свій вихід зі складу колективу оголосив вокаліст Андрій Панькевич, а слідом за ним ще двоє музикантів – Анатолій Нагорний та Руслан Чоп.

Проте кожен з колишніх учасників формації в один голос запевняють музичний загал щодо того, що «Мрія Життя» продовжує своє існування та творчу діяльність, тільки зазнає певних видозмін. Яка доля спіткає команду та хто поповнить її склад, ми з вами дізнаємось вже незабаром.

Щодо самої композиції «Мої зволікання», то в ній переважають філософські настрої та роздуми про безальтернативне руйнування дитячих мрій. Адже справді, багато хто з нас мріяв у дитинстві про якусь конкретну, хай навіть фантастичну професію, проте батьки, близькі чи соціум, свідомо чи несвідомо, часто знищували цю мрію. Словом, на вас очікує історія про людину, яка пливла за течією життя, занадто часто прислухаючись до сторонніх порад.

Варто зазначити, що таку саму назву, як у вищезгаданого треку «Мої зволікання», мав отримати і перший повноформатний альбом команди, доля якого наразі невідома. При чому невідома навіть для колишніх і теперішніх учасників «Мрії Життя», які наразі вирішують долю платівки та її запису, щоправда не дійшовши поки що до єдиного консенсусу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *