Мрія Життя – Вітрила
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Вітрила (Сингл)

З любов’ю до всіх своїх прихильників ніжинський рок-гурт «Мрія Життя» презентував у мережі свою нову авторську роботу, присвячену саме цьому неймовірно важливому гарячому почуттю, та, зокрема, його магічній здатності рятувати. Рятувати людські долі, рятувати від зневіри у житті та розчарування, від тягучої байдужості – на все це здатне кохання, що обов’язково надихне вас на подальші звершення та перемоги на вашому життєвому шляху. Саме про це і піде мова у новій пісні «Вітрила» від гурту «Мрія Життя», офіційний реліз якої відбувся у соціальних мережах декілька хвилин тому.

Як розповів нашому сайту вокаліст колективу Андрій Панькевич, слова «Вітрил» він написав у себе на кухні під акомпанемент тютюнового диму та чаю, а музику до них створив гітарист «Мрії Життя» Дмитро Хижняк. За його словами, у цьому треку їм вдалося поєднати дві абсолютно не пов`язані навмисно між собою думки в єдине ціле, що ви, власне, можете наразі особисто оцінити. Додамо, що запис свіжого синглу відбувався на власній студії гурту під назвою DreamLife Records.

За задумом музикантів «Мрії Життя», вже до кінця цього року вони планують порадувати слухачів своєю новою, другою за ліком повноформатною платівкою, яка буде характеризуватися набагато важчим звучанням у порівнянні з усім попереднім матеріалом. Цікаво, що сьогоднішня новинка «Вітрила» до списку треків згаданого альбому не входить, а являє собою окремий весняний музичний подарунок, тож поспішіть їм насолодитися.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *