Мрія Життя – Ти повернулась
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Ти повернулась (Сингл)

Надихнувшись всеохоплюючими настроями романтизму останніх днів, хлопці з гурту «Мрія Життя» вирішили ненадовго відкласти у бік електрогітари та записати чуттєву майже акустичну пісню під назвою «Ти повернулася». За словами музикантів, вони вже давно хотіли погратися зі звучанням, а тут ще й отримали для цього такий чудовий привід, як Свято закоханих. Так і з’явилася на світ студійна новинка, у яку автори радять занурюватися так само повністю і без залишку, як у кохання.

«У нас є чудова традиція. Один раз у рік (ні, це я не про походи у лазню) ми пишемо трек про кохання. Можливо хтось скаже, що це дуже рідко, але на світі існує чимало інших цікавих тем, а про кохання і без нас є кому заспівати. Загалом слова пісні «Ти повернулася» були написані дуже давно, десь років вісім тому, тож справа була лише за музикою. Нам здається, що ми таки зуміли зробити гарну лірику. Тому закликаємо вас, шановні меломани, насолодитися нею у повній мірі!» – каже у коментарі «Нотаткам» старий-новий вокаліст «Мрії Життя» Андрій Панькевич.

Наразі музиканти готують програму для свого майбутнього концертного туру, що стартує вже у березні та включить у себе виступи у Чернівцях, Хмельницькому, Чернігові, Одесі, Ніжині і, звісно ж, Києві. А приурочено цей тур буде до важливої для гурту події – видання нового студійного міні-альбому.

Мрія Життя – Ти повернулась

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *