Мрія Життя – Тільки я
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Тільки я (Сингл)

Інтрига щодо нового вокаліста ніжинського рок-гурту «Мрія Життя» підійшла до свого логічного завершення і нещодавно музиканти оголосили, що замість колишнього фронтмена Андрія Панькевича, місце за мікрофоном займе… Андрій Панькевич. Саме так, команда оповістила слухачів про повернення до складу співака, який деякий час тому залишив гурт через розбіжності у поглядах на подальшу творчість із деякими іншими музикантами, які, в свою чергу, слідом за Андрієм, також вирішили покинути колектив. Словом, учасники комади вирішили не виносити спірні внутрішні питання з музичної «хати», водночас зазначивши що для повернення Андрія більше немає абсолютно ніяких перепон.

Об’ява щодо повернення до мікрофонної стійки фронтмена гурту «Мрія Життя» відбулося разом із презентацією нового синглу під символічною для ситуації назвою «Тільки я». «Ми вирішили записати щось дійсно важке,оскільки душа хотіла року. Також ми мали можливість вдосталь поекспериментувати – у новій композиції заспівав наш гітарист Дмитро Хижняк. Адже в нашому колективі усі учасники мають сильні і гарні голоси, то чому б і не показати цей козир? Усім любителям українського року приємного прослуховування», – побажав читачам «Нотаток» Андрій Панькевич.

Додамо, що вже найближчим часом хлопці з «Мрії Життя» організують зйомки відео до своєї новинки «Тільки я», тож слідкуйте за анонсами і не пропустіть подальших прем’єр!

Мрія Життя – Тільки я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *