Мрія Життя – Не здавайся
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Не здавайся (Кліп)

Піднявши у своєму новому кліпі «Не здавайся» проблематику забруднення навколишнього середовища та необхідності підтримання екологічного стану України на відповідному рівні, учасники ніжинського рок-бенду «Мрія Життя» дійшли висновку, що здаватися у цій боротьбі за чисте майбуття категорично не можна. Саме такою соціальною ідеєю просякнуто нову роботу, що стала другим роликом відеографії колективу. Режисером ролика виступив музикант та організатор музичного фестивалю «Схід-Рок» Володимир Нянькін, а операторську роботу виконав Дмитро Буркотенко.

«Зйомки нашого кліпу «Не здавайся» тривали дуже-дуже довго, ми всі дуже змучилися, але отримали професійне задоволення від роботи. Ми щасливі, що нам вдалося здійснити все заплановане, тому по завершенню знімального процесу ми одразу ж були беззаперечно впевнені у дійсно класному результаті. Цією роботою ми прагнули передати думку, що природа є таким самим живим організмом, як і кожен з нас, а крізь призму дитячого розуму вона має можливість впливати на інших людей. Адже саме діти здатні помічати приховані для дорослого ока речі», – каже про новий кліп «Не здавайся» лідер гурту «Мрія Життя» Андрій Панькевич.

Нагадаємо, що композиція «Не здавайся» вже давно була присутньою у репертуарі «Мрії Життя», але спеціально для зйомок вищезгаданого ролика музиканти перезаписали пісню, зробивши її аранжування ще цікавішим і сучаснішим.

Українська музика: Мрія Життя – Не здавайся

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *