Мрія Життя – Не смій падати з ніг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мрія Життя – Не смій падати з ніг (Кліп)

Молодий гурт з міста Ніжина під назвою «Мрія Життя» завершив роботу над своїм дебютним відеокліпом на пісню «Не смій падати з ніг», який наразі вже став доступним для перегляду всім охочим. Режисерську роботу свіжого ролику, запросивши двійко акторів – Богдана Запшу та Богдану Шуманську, виконав давній друг музикантів Олександр Мамон. Споглядав на все це крізь лінзу операторської камери Дмитро Потипака.

За словами знімальної групи та учасників «Мрії Життя», найважчим у роботі над кліпом «Не смій падати з ніг» виявилось заохотити найменшого актора Івана Карпова (на той час йому було трохи менше двох років) робити те, що вимагалось по сценарію. «Ми мали на меті відзняти актуальний сюжетний ролик, взявши за основу прикру життєву історію. За сюжетом, чоловік та батько не зміг повернутися живим з війни і повернувся до своїх двох найрідніших людей у вигляді янгола-охоронця», – розповів нашому сайту вокаліст гурту «Мрія Життя» Андрій Панькевич.

Після релізу кліпу «Не смій падати з ніг» всі музиканти «Мрії Життя» максимально сконцентрувались на роботі над своїм майбутнім студійним альбомом, який має побачити світ вже в травні-червні 2016 року. Окрім того, хлопці планують активно провести прийдешнє фестивальне літо та організувати осінній тур Україною, тож слідкуйте за анонсами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *