mr.Freeman – Не Мовчи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

mr.Freeman – Не Мовчи (EP)

«Вільні люди» з тернопільського гурту mr.Freeman завершили роботу над своїм новим міні-альбомом «Не Мовчи», що вмістив у себе шість авторських треків (плюс інтро), загальною тривалістю трохи більше 20 хвилин. Особливістю роботи є формат подачі матеріалу – хлопці записували усі інструменти одночасно, з метою передати слухачу потужну енергетику живого виконання. Варто додати, що окрім самих пісень, реліз також вмістив у себе студійне відео, яке музикантам допомогли відзняти спеціалісти студії Art Record.

«Головна ідея нашого живого міні-альбому «Не Мовчи» полягає у тому, що ми прагнули зафіксувати у ньому максимально живе звучання, передати наші музику та емоції саме такими, якими вони є насправді. Ми все записували наживо для того, щоб ви змогли почули наше дихання! Роботу над релізом було розпочато ще років зо 5 назад, тому у нього увійшли як зовсім нові пісні, так і треки з майже 5-річною історією. Хочу подякувати усім, хто так чи інакше доклав руку та вміння до появи цього ЕР, усім, хто надихав на створення композицій, нашим рідним, які не бачили нас днями і ночами, друзям, які завжди підтримували, а ще країні, яка руйнує можливості, але загартовує характер», – зазначає фронтмен mr.Freeman Віталій Тимчук.

І хоча колектив презентував свій новий міні-альбом тільки вчора, 9 квітня 2017 року, за словами музикантів, пісенного матеріалу у них вже зараз з лихвою вистачає задля формування його наступника. Проте це вже справи майбутнього, а наразі усі сили команди буде розділено між медійною розкруткою новинки, та, зважаючи на майбутню фестивально-концертну пору, підготовкою до концертних виступів.

Українська музика: mr.Freeman – Не Мовчи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *