mr.Freeman – Кров з молоком
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

mr.Freeman – Кров з молоком (Сингл)

Ще одні учасники цьогорічного сезону музичного телешоу «Х-фактор», тернопільський рок-гурт mr.Freeman, підготував для своїх старих та нових слухачів цікаву студійну новинку. Мова йде про свіжий авторський сингл під назвою «Кров з молоком», який, що цікаво, було написано безпосередньо під час перебування команди у тренувальному таборі популярного шоу.

«Пісня «Кров з молоком» народилася у перший день тренувального табору 7-го сезону «Х-фактора». У ній іде мова про романтичні стосунки між парою закоханих: вони зустрілись майже випадково під рясним дощем і саме в цей момент кожен з них зрозумів, що нарешті знайшов дещо насправді важливе. А дощ, що тільки посилювався, став символом їхньої палаючої пристрасті», – розповів «Нотаткам» фронтмен mr.Freeman Віталій Тимчук.

Автори слів: Віталій Тимчук та Сергій Стецій, музика: Сергій Стецій та всі хлопці з mr.Freeman. Варто зазначити, що новинка «Кров з молоком» увійде до наступного, вже другого за ліком лонг-плею за п’ятирічну історію колективу, що носитиме символічну назву «Не мовчи». Нагадаємо, що з дебютним альбомом колективу ви завжди можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *