mr.Freeman – Інша Сторона
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

mr.Freeman – Інша Сторона (Альбом)

Тернополяни з гурту mr.Freeman, названого як головного персонажа серії соціальних мультфільмів, закінчили роботу над своєю дебютною, майже 40-хвилинною платівкою, що вмістила дев’ять авторських композицій колективу, написаних українською, англійською та російською мовами. Як зазначили музиканти, назва їхнього гурту не несе якогось надінформативного змісту, на відміну, щоправда, від назви самого альбому «Інша Сторона», адже музика для учасників колективу з 2011 року насправді встигла стати повноцінною другою стороною звичного та часом буденного життя.

«Інша Сторона» – це частинка життя, де ми можемо бути самими собою, цілком розчиняючись у творчості. Це не просто назва платівки. Кожен з нас не вагаючись вклав у неї свою душу, сили, кров, піт, час та енергію. Тож тепер і ви матимете змогу побачити, а точніше почути нас з другої, іншої сторони», – написали у соціальних мережах учасники mr.Freeman.

Ну і звісно ж, де ще могли записати свій дебютний альбом тернопільські музиканти, як не у Лесика Omodada, засновника студії звукозапису Шпиталь Рекордс? Саме йому музиканти mr.Freeman висловлюють свою щиру подяку за запис та зведення матеріалу, а також надсилають слова вдячності всім тим, хто в тій чи іншій мірі посприяв появі на світ платівки «Інша Сторона», підтримуючи та мотивуючи їх до подальшої творчої роботи.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *