MOZGI – 999
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MOZGI – 999 (Кліп)

До Дня прапора та завтрашнього свята Незалежності України, Олексій Потапенко та MOZGI презентували достатньо не звичну для їхнього репертуару пісню під назвою 999. До слова, це перша україномовна композиція відомої поп-формації.

За словами музикантів, це розповідь про світле майбуття крізь призму не зовсім світлого сьогодення.

«Текст про рідну Україну, про справжню, без зайвих прикрас… Про те, як вона живе, про її проблеми, про наше до Батьківщини, а ще про те, що ж таке Батьківщина для сучасної людини. Ми це всі закріпили і презентували сьогодні у формі пісні і відео», – розповів про новинку Потап.

Режисером кліпу виступив Олексій Бондар. Цікаво, що у кліпі до пісні 999 MOZGI та Потап вирішили не показувати «заїжджені» красоти України, а прагнули продемонструвати її різнобічне життя. Команда фактично об’їхала пів країни у пошуках вдалих локацій і зупинила свій погляд на майже не знаних туристами місцях. Зйомки відео 999 проходили у школі-інтернаті «Козацький ліцей» (м. Запоріжжя), Первомайському кар’єрі, на одеському ринку, коксохімічному заводі в Авдіївці, на звичайних автомобільних дорогах і СТО.

У свіжій роботі йдеться про те, що у нашій країні все най-най-най-краще. Загалом прихильники позитивно оцінили новинку гурту, але зазначили, що про найкращі дороги музиканти все ж таки трохи погарячкували.

MOZGI – 999
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *