Мотор'ролла - Це Ти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’ролла – Це Ти (Сингл)

Популярні вітчизняні рокери з гурту «Мотор’ролла» представили своїм шанувальникам свіжу композицію «Це Ти», яка увійде в наступний студійний альбом гурту. Також слухачам доступна реміксована версія нової пісні. Цю та багато інших композицій відомих хмельницьких музикантів численні прихильники мають змогу почути на живих виступах гурту, яких цього літа заплановано чимало. Зокрема зовсім скоро «Мотор’ролла» вперше у своїй історії виступить на сцені фестивалю українського опору «Бандерштат-2014», де обіцяє представити скомпільовану програму зі свіжих напрацювань, перевірених хітів та пісень проекту «Чумаки».
До речі, останнім часом музиканти приділяли максимум уваги та часу саме цьому проектові, який має за основу переспівані народні українські пісні на фірмовий мотор’роллівський лад. Хлопці зазначили, що результати цієї роботи вже є у фонотеках їхніх друзів та близьких. Проте для широкого загалу завантаження або купівля нового матеріалу поки що не доступна, адже наразі триває процес узгодження з авторами та правовласниками деяких текстів. Відомо, що цей реліз складається з десяти основних пісень, записаних на судії ФДР.
Щодо майбутнього альбому «Мотор’ролли», то музиканти обіцяють видати його вже восени 2014 р. Композиції нової платівки вже майже повністю готові, тож залишилась лише студійна та організаційна робота. Зазначимо, що цього року колектив святкує своє 20-ти річчя, тож майбутній реліз має стати по-справжньому особливим як для самих музикантів, так і для їхніх численних слухачів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *