Мотор'Ролла та Сергій Кузін - Картина
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла та Сергій Кузін – Картина (Кліп)

Новинка сьогоднішнього дня – спільна пісня відомого хмельницького гурту «Мотор’ролла» і популярного радіоведучого, музиканта та продюсера Сергія Кузіна під назвою «Картина». Разом з новою композицією було також презентовано відеокліп, який виник у результаті гастрольного літа музикантів у Сполучених Штатах Америки, і окрім видів США також вмістив у себе кадри студійної та домашньої роботи «Мотор’ролли» на Київщині.

Щодо самої пісні «Картина», то в її основу було покладено вірші Володимира Сукачова. «На відміну від решти пісень, які наша група написала за останній час, ця радикально інша за тематикою. Це відверто філософський текст, який написав відомий подільський автор і виконавець, учасник групи «Мистификаторы» Володимир Сукачов на музику нашої групи», – розповів фронтмен «Мотор’ролли» Сергій Присяжний.

Повідомляється, що нову композицію буде видано у декількох варіантах, один з яких – дует із Сергієм Кузіним. Ця пісня є передвісником скорого виходу нового альбому гурту, який в 2014році відсвяткував урочистий ювілей – своє двадцятиріччя на сцені. Музиканти «Мотор’ролли» обіцяють оприлюднити нову платівку вже найближчим часом, влаштувавши гучний концерт-презентацію.

Мотор’Ролла та Сергій Кузін – Картина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *