Mотор'Ролла – Серце
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mотор’Ролла – Серце (Лірик-відео)

Гурт «Мотор’Ролла» поділився з меломанами ще однією частинкою свого майбутнього повноформатного альбому – синглом під назвою «Серце». Зауважимо, що реліз згаданої платівки має відбутися вже за декілька місяців, але ще до цього моменту музиканти обіцяють порадувати слухачів окремим пісенним матеріалом.

Як зазначив лідер гурту Сергій Присяжний, особисто йому новинка нагадує іншу, вже легендарну пісню «Восьмий колір», при чому нагадує більше не мелодикою, а серйозною та дорослою манерою звучання.

«Автора тексту і музики первинного варіанту пісні «Серце» звати Олександр Келець (вінницький волонтер, поет, автор та виконавець, – прим.). Я особисто написав музику вступу-програшу, приспіву та «бріджу». Синтезаторну партію виконав наш колишній клавішник Сергей Карнаух. Записав та допомогав робити аранжування Ярослав Вільчик», – пише у Facebook фронтмен гурту «Мотор’Ролла».

Цікаво, що вже незабаром відома хмельницька команда має оприлюднити офіційний кліп до пісні «Серце», який наразі знаходиться на стадії монтажу. Слідкуйте за наступними новинами!

Mотор’Ролла – Серце
Mотор’Ролла у FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Максим says:

    супер пісня! так тримати, в такому ж дусі! згадаємо тих, хто воював в ато і не повернувся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *