Мотор'Ролла – Мала
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла – Мала (Сингл)

Відомий український рок-гурт «Мотор’Ролла» нещодавно презентував свою нову пісню «Мала», назва якої, до слова, є скороченим варіантом від «Мала, ну що ти наробила?». Авторство тексту новинки вже звично для гурту належить Томі Приймак. Виходячи зі звучання треку, можна зробити висновок, що «Мотор’Ролла» продовжує свої експерименти зі саундом і в цих пошуках знову повернулася до важчого формату. Видавець: FDR MUSIC.

Цікаво, що музику композиції «Мала» учасники гурту написали без участі свого фронтмена. «А у нас «свіжина»! Цього разу хлопці переслухали таку команду як Foo Fighters і захотіли зробити окрему пісню, яка за звучанням була би максимально наближеною до цієї американської банди. І от, власне, нам на стільки сподобалося як ця ідея втілилася у музичну форму, що у майбутньому наші важкі пісні будуть саме у такому ключі із подібним саундом», – коментує лідер гурту «Мотор’Ролла» Сергій Присяжний.

Наразі свіжий сингл колективу можна вільно послухати у мережі, або ж офіційно придбати до своєї медіатеки за нищевказаним посиланням.

Мотор’Ролла – Мала
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Бомба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *