Мотор'Ролла – Love
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла – Love (Сингл)

Знаний вітчизняний рок-гурт «Мотор’ролла» оприлюднив у мережі нетипову для самих себе новинку – свіжу пісню під назвою Love, яка є результатом експериментів музикантів зі звучанням та увійде в наступний студійний альбом колективу. Автором слів і музики нового треку виступила Тамара Приймак, яка раніше часто пропонувала хлопцям тексти пісень, а за написання «Мотор’роллівської» музики взялася вперше. Запис новопредставленого синглу проходив на студії «ФДР» у Києві.

«Ми всі разом колективно вирішили записати пісню Love саме в такому нехарактерному стилі – у не роковій стилістиці. Адже у нас на меті було створити такий собі «качовий» трек, якщо можна так висловитись. Тим паче Тома надіслала нам фактично вже готову композицію, на основі якої я й зробив фінальне аранжування. Здається вийшло дуже мило», – розповів лідер «Мотор’ролли» Сергій Присяжний.

Окрім того, нагадуємо вам, що просто зараз триває прийом робіт у новому конкурсі фан-відео від гурту «Мотор’ролла». Для того, щоб прийняти у ньому участь, вам необхідно відзняти та надіслати музикантам своє візуальне бачення однієї з їхніх композицій та показати своє творіння світу. Шукайте детальні умови конкурсу за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *