Мотор’Ролла – Love
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла – Love (Кліп)

«Весь цей світ врятує love», – впевнено стверджує лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний у своєму новому романтичному кліпі на пісню Love. Ну звісно, про що ще мала би йти мова у відео з такою назвою, як не про пару закоханих та їхні щирі обопільні почуття?

«Все, більше не маю сил триматись! До вашої уваги тепле осіннє відео на пісню Love! Окремий сенкс отримують Тома Приймак, Анна Бобровицька та Сопілчар Ілля! Слухаємо, дивимось!» – написав у соціальних мережах лідер гурту «Мотор’ролла», оприлюднивши новинку.

«Якось навесні ми з Сєнєю стрибнули у машину разом із камерою і відмінним настроєм. А потім, за допомогою хороших людей, з цього вийшов абсолютно чарівний відеоролик, від якого посмішка не сходить з обличчя. Так тепло! Любові вам всім, чесної і чистої», – бажає користувачам Фейсбук Анна Бобровицька, якій випало за допомогою камери фіксувати всю ту суцільну романтику.

Ролі закоханої пари у новому кліпі «Мотор’ролли» виконали Даша Ющук та Сергій Томчук, сцени з якими знімав Ілля Сопілчар (також займався подальшим монтажем усього ролика).

Поширювати свою love-історію музиканти «Мотор’ролли» вирішили виключно в Інтернеті, адже, за словами Сєні Присяжного, він абсолютно не вірить у вплив телебачення на активний прошарок нашого молодого суспільства. Втім, злі (чи не дуже) язики розповідають, що музиканти все ж таки зверталися до одного з українських музичних телеканалів за промоцією новинки, але отримали там відмову. Відтак, допомогли учасникам команди у поширенні їхньої нової роботи можете тільки ви – для цього достатньо натиснути like та share у Facebook, або просто розповісти про кліп друзям.

Українська музика: Мотор’Ролла – Love

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *