Мотор'ролла – Лінія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’ролла – Лінія (Сингл)

Ще, здається, не всі меломани встигли ознайомитися з «Лінією» від столичної поп-рок команди «Восьмий День», як хлопці з гурту «Мотор’Ролла» презентували свою версію «Лінії». Ні, ви не подумайте, наразі на вашу увагу очікує зовсім не кавер, а цілком окрема авторська робота, яка співпадає зі ще однією згаданою новинкою від українських музикантів тільки своєю назвою. А також, звісно, тематикою кохання, але ж надворі вже весна, панують романтичні настрої, тому композицій на цю тему, ми з вами, напевно, переслухаємо ще чимало.

Як зазначають самі представники команди «Мотор’Ролла», їхня новинка дісталася до слухачів фактично напряму зі студії, адже ще наприкінці лютого робота над нею тривала. Як бачимо, музиканти вирішили довго не тягнути з релізом свого нового синглу, тому всі бажаючі мають можливість просто зараз розпочати своє знайомство із ним, а також взятися за вивчення слів новинки, зважаючи на долучене до прем’єри lyric video. Тим паче знання слів «Лінії» столичним прихильникам гурту знадобиться вже восени, на відвідинах великого сольного концерту колективу, сформованого з найбільших хітів за всі 23 роки існування команди.

Отже, перед вами зовсім свіжа історія про те, як «одна лінія завелась», і мова в ній піде ні про що інше, як про любовну хіромантію та лінії на руках. P.S. Не дивуйтеся, коли, шукаючи пісню в Інтернеті, пошуковик запропонує вам обрати одну з моделей лінійки популярного виробника мобільних телефонів.

Українська музика: Мотор’ролла – Лінія

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Іштван says:

    Приємно таке слухати, дякую. Лінія може стати гарним стартом майбутнього диску

  2. Маким Р. says:

    Класна пісня! Хоча із приспівами в кінці переборщили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *