Мотор'Ролла – Квіти Рути
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла – Квіти Рути (Сингл)

Гурт «Мотор’Ролла» приготував подарунок для прихильників — «Квіти Рути». Саме так називається їхня нова композиція. Ідея її створення у такому стилістичному вигляді з’явилася у фронтмена команди Сергія Присяжного після прослуховування треку Locked Out Of Heaven американського артиста Bruno Mars. Він нагадав Сергію музику 70-80-х років минулого століття, на якій він виріс як музикант-інструменталіст. Коли була написана демо-версія музики, до справи взялася штатна поетеса гурту — Тома Приймак. Вона запропонувала текст, в якому оспівується творчість пісняра-поета Володимира Івасюка.

«Але не все так просто. Спочатку ми працювали з іншим текстом, але, почувши музику, щось їй навіяло і вона запропонувала вже текст за мотивами пісень Володимира Івасюка. На мій погляд максимально пасує одне одному», — каже лідер «Мотор’Ролли».

І Володимир Івасюк в цій історії невипадково, адже в музичному плані пісня «Квіти Рути» теж нагадує творчість українських вокально-інструментальних ансамблів минулого століття.

«Хочу сказати, що сучасна музика, яка будується на двох-трьох акордах, на трьох-чотирьох нотах, реально вже дістала, і хочеться пограти якоїсь серйозної більш багатої музики на гармонії і на ноти. І от власне захотілося повернутися до коріння українського естрадного і власне захотілося зробити щось таке, що нагадувало українські вокально-інструментальні ансамблі 70-х років», — розповів Сергій.

Додамо, що «Квіти Рути» потраплять до майбутнього альбому колективу. Наразі музиканти продовжують збирати матеріал для нього і пісня «Квіти Рути» стала вже дев’ятим синглом із платівки.

Мотор’Ролла – Квіти Рути
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *