Мотор'Ролла - Два кроки до весни
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’Ролла – Два кроки до весни (Альбом)

Чудові новини надійшли з табору культового українського гурту «Мотор’Ролла», який вже більше двадцяти років творить для слухачів якісну і цікаву вітчизняну рок-музику. Довгих сім років минуло з дати релізу минулого студійного альбому музикантів під назвою «Кольорові сни» і от наразі «Мотор’Ролла» готова презентувати широкому загалу своє нове дітище. Зовсім нещодавно учасники гурту завершили всі роботи над п’ятим альбомом своєї дискографії, який отримав назву «Два кроки до весни» та вмістив у себе десять авторських композицій.

Нова платівка «Два кроки до весни» вже зараз доступна для ознайомлення онлайн, але пам’ятайте, якщо вам не байдужа доля української музики та ви бажаєте зробити власний невеличкий внесок у її розвиток, обов’язково придбайте новий ліцензійний електронний контент «Мотор’Ролли» за допомогою сервісів iTunes, Google Play чи інших.

Незмінний фронтмен «Мотор’Ролли» Сергій Присяжний розповів, що назву альбому «Два кроки до весни» не варто сприймати буквально, адже в новій платівці мова йде не стільки про зелену пору року, скільки про більш абстрактні явища. Ця платівка, за словами музиканта, є доволі нетиповою для гурту. Половина композицій диску вже була раніше оприлюднена у якості синглів на вітчизняних радіохвилях, телеканалах та в Інтернеті, а іншу половину музиканти дописали зовсім нещодавно, поєднавши на компакті пісні з різних періодів творчої діяльності гурту.

Згадавши про телеканали, варто додати, що на пісню «Картина» з платівки «Два кроки до весни» не так давно було презентовано відеокліп, який ви можете також переглянути на нашому сайті. Цей ролик був створений спільно з радіоведучим, музикантом та продюсером Сергієм Кузіним і вмістив у себе кадри мандрівки музикантів до Сполучених Штатів Америки та кадри домашньої роботи «Мотор’Ролли» і Сергія на Київщині.

Також Сергій Присяжний в одному зі своїх інтерв’ю зазначав, що незабаром планує за власний кошт видати невелику подарункову партію нового альбому «Два кроки до весни» на фізичних компакт-дисках, які можна буде замовити безпосередньо у музикантів та отримати автографи на пам’ять. Тож слідкуйте за новинами від «Мотор’Ролли» у соціальних мережах та приходьте на концерти промо-туру у вашому місті.

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *