Мотор'ролла - Чумаки
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мотор’ролла – Чумаки (Альбом)

«Чумаки» – новий автентичний проект учасників гурту «Мотор’ролла», що включає у себе виконання “не попсових” українських народних пісень у нетривіальних, здебільшого рокових інтерпретаціях. Одразу ж зазначимо, що численним шанувальникам творчості «Мотор’ролли» не варто перейматися про долю своєї улюбленої формації, адже обидва музичні альтер-его музикантів будуть існувати разом, доповнюючи одне одного та час від часу перетинаючись у певних творчих площинах.

Всі дев’ять композицій альбому «Чумаків» нещодавно потрапили у всесвітню мережу, але пам’ятайте, що з вашою підтримкою музикантам буде набагато легше надалі створювати цікавий і якісний вітчизняний продукт, тож пропонуємо вам придбати ліцензійний електронний контент за допомогою iTunes або тотожних сервісів.

За словами фронтмена «Мотор’ролли» Сергія Присяжного (також відомого як Сєня), проект «Чумаки» народився доволі давно – більше п’яти років тому у польському містечку Сопот. У той час музиканти гастролювали у Польщі зі своєю авторською програмою, а після одного з концертів до них у гримерку завітали місцеві артисти та запропонували записати разом кілька стародавніх українських пісень. Дізнавшись, що учасники «Мотор’ролли» майже ніколи не виконували такі композиції, вони були доволі здивовані, а самим «Мотор’рольцям» тоді стало дещо соромно. Цей випадок і став своєрідною рушійною силою, направленою на урізноманітнення стилістичного арсеналу популярного українського гурту.

«Ми намагалися обрати до репертуару «Чумаків» не заїжджені народні пісні, які у наш час були незаслужено призабуті слухачами, – розповідає Сергій. – Над багатьма композиціями часом доводилося дуже довго працювати для того, щоб якнайкраще адаптувати їх до наших інструментів, дещо змінити у аранжуванні, але водночас зберегти їхній особливий шарм і колорит. Ми хотіли відійти від класичної шароварщини та подати музичний матеріал дійсно по-новому».

Нагадаємо, що не так давно гурт «Мотор’ролла» оприлюднив свій новий студійний альбом під назвою «Два кроки до весни».

iTunes


Вам також має сподобатись...

4 коментаря

  1. Влад says:

    Враження ніби Моторола нааслухалась Квітки Цісик+Хорея Козацька) І можна було б вказати авторів пісень.

  2. Сергій says:

    Добрий або вечір прошу мінус пісні MR ЧУМАКИ – «Ой по горі роман цвіте» будь ласка на мою пошту rubaksin59@gmail.com

  3. Сергій says:
  4. Сергій says:

    треба для школи мінус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *