Мотор’ролла – Ой Наступила Чорна Хмара
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Мотор’ролла – Ой Наступила Чорна Хмара (Кліп)

Фронтмен гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний днями опублікував у соціальних мережах свіжий кліп на пісню «Ой Наступила Чорна Хмара», створений у рамках сайд-проекту «Чумаки». Для тих, хто не знає відмітимо, що «Чумаки» є музичною формацією тих самих добре відомих музикантів «Мотор’ролли», з єдиною різницею у тому, що в його репертуарі присутні виключно українські народні та автентичні твори.

До речі, саме пісня «Ой Наступила Чорна Хмара» свого часу стала першим оприлюдненим синглом «Мотор’роллівських Чумаків» з тематичного повноформатного альбому, ознайомитись з яким ви можете тут. Лідер «Мотор’ролли» неодноразово зазначав у своїх інтерв’ю, що вважає саме цю композицію чи не найяскравішою з усього переліку їхнього фолькового матеріалу і дуже тішиться з того, що музикантам вдалося ще краще передати енергетику пісні за допомоги сучасного рокового аранжування.

Ну і кліп до такого колоритного треку учасники гурту вирішили зробити також у схожій атмосфері, використавши у ньому веселі образи типового українського застілля, з усіма притаманними ситуаціями, карколомними випадками та гумором. До речі, всі ті, хто бажає потанцювати під пісню «Ой Наступила Чорна Хмара» під час живих виступів «Чумаків», не пропустіть наступний концерт музикантів, який відбудеться у столичному Docker’s ABC 21 травня 2016 року.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дарья says:

    Хрень полнейшая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *