MOTANKA – Ой ти моя Земле
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MOTANKA – Ой ти моя Земле (Лірик-відео)

Гурт Motanka презентує атмосферне лірик-відео до свого нещодавно оприлюдненого синглу «Ой ти моя Земле». Як ми вже анонсували раніше, дана композиція потрапить до переліку треків майбутньої платівки під назвою «Мотанка», що побачить світ на лейблі Napalm Records 7 червня 2019 року.

Ось що кажуть про історію появи композиції «Ой ти моя Земле» музиканти: «Це був місяць, коли ми зібрались і писали перші пісні в рідному місті Луцьк. А партії з кінця пісні придумані взагалі 10 років тому, коли ми ще були малими і грали перші авторські пісні. Композиція спочатку була придумана без цимбал, але потім, коли ми вже були в Берліні, Вітя будив сусідів на Баумшулєнвег цимбалами (район в Берліні, до речі, рідний район гітариста Рамштайн Paul Landers) і придумав цимбальне соло, яке ви можете почути в середині пісні. Так що одна частина пісні написана в Луцьку, а інша – в Берліні».

«Я відчуваю особливість цієї пісні, вона приховує у собі потужну енергію і нагадує всім нам, ким ми є і де ми народилися. Це пісня про природу, батьківщину кожного, яка не залежить від того, звідки ви. Композиція є швидкою, динамічною і потужною, тому я сподіваюся, що слухачі відчують її так само, як ми, адже її вібрації потрапляють глибоко в серце», – коментує у своєму нещодавньому інтерв’ю гітарист гурту Анатолій Жалнін.

А для тих, хто найкраще сприймає музику наживо, додамо, що цьогоріч гурт MOTANKA вже анонсовано на фестивалях «Файне Місто», «Холодний Яр», «Під покровом Тризуба», «Тарасова Гора» та інших.

MOTANKA – Ой ти моя Земле
Придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *