MOTANKA – Верба
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MOTANKA – Верба (Сингл)

Український містичний метал-гурт MOTANKA презентував перший сингл на лейблі NAPALM RECORDS – пісню «Верба» з майбутнього однойменного альбому «Мотанка». Окрім того, музиканти анонсували вихід кліпу на цю ж пісню 11 квітня.

«Ми обрали саме «Вербу» для релізу першою, оскільки ця пісня має потужну енергетику та добре передає посил нашої музики. Кожна людина може знайти там щось своє, потрібне саме їй в даний момент. В глобальному масштабі ця пісня доречна в ситуації, що склалась в Україні сьогодні – ми хочемо нагадати про силу і волю, якою володіє кожна людина, і наскільки важливо у важкі часи об’єднуватися та боротися за своє майбутнє», – коментує гурт.

Реліз дебютного альбому «Мотанка» відбудеться 7 червня. До платівки увійдуть 14 треків, а її передпродаж вже стартував за наступним посиланням. Також нагадаємо, що 21 квітня гурт MOTANKA дасть перший важкий концерт в Києві, де зіграє разом із командою Season of Melancholy та презентує декілька прем’єр. Квитки на подію можна придбати тут.

Гурт MOTANKA відомий другим призовим в місцем на метал-батлі в рамках найбільшого фестивалю важкої музики в світі Wacken Open Air 2018, а також тим, що восени гурт підписав контракт з відомим австрійським метал-лейблом Napalm Records. Детальніше про колектив читайте у нашому інтерв’ю з лідером гурту Віктором Жалніним.

MOTANKA – Верба
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *