MOTANKA – Ой ти моя Земле
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MOTANKA – Ой ти моя Земле (Сингл)

Український метал-гурт MOTANKA презентував свій другий сингл «Ой ти моя Земле» з майбутнього повноформатного альбому «Мотанка». Наразі новинку вже можна скачати та прослухати на усіх музичних платформах.

«Це пісня про Батьківщину, про безмежне Небо, рідну Землю, радісне Сонце і дорогу маму. Вона про кожного з нас, ти не сховаєшся від цього. Де б ти не був, ти будеш частиною землі, на якій народився і виріс. Так було і буде завжди, це сила матінки Землі, яка плекає нас на своїх руках», – йдеться в анотації до свіжого синглу гурту MOTANKA.

В пісні «Ой ти моя Земле» можна почути унікальні інструменти – окарини, цимбали. Це єдина композиція майбутньої платівки з великим цимбальним соло. До речі, представники лейблу Napalm Records, на якому відбудеться реліз майбутнього лонг-плею, вподобали саме цей трек найбільше з усіх інших, не в останню чергу через те, що у ньому присутній горловий шаманський спів у виконанні драмера гурту Дмитра Дяченко.

Окрім того, у мережі присутнє лайв-відео виконання пісні «Ой ти моя Земле», зняте під час великого шоу в Луцькому Драматичному театрі у 2018 році.

Нагадаємо, що офіційний реліз платівки «Мотанка» заплановано на 7 червня 2019 року, не пропустіть!

MOTANKA – Ой ти моя Земле
Google Play
Napalm Shop

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *