MOTANKA & Lubomyr Melnyk
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

MOTANKA & Lubomyr Melnyk – Verba (Відео)

MOTANKA випустили відео, на якому фронтмен гурту Віктор Жалнін (Verba) разом з найшвидшим піаністом світу Любомиром Мельником виконали пісню під назвою Verba. Це був сольний концерт Любомира Мельника у Києві, на який він запросив Віктора зіграти кілька композицій разом.

Любомир Мельник – український піаніст-мінімаліст і композитор, піонер Continuous Piano Music. Навчений класичною технікою, він достатньо сильно впливав на формування руху мінімалізму у 70 роках. Відомий тим, що створив особливий стиль гри на фортепіано, названий на честь принципу збереження безперервного звукового потоку. Є автором понад 120 музичних робіт.

Також зауважимо, що нещодавно гурт MOTANKA випустив повне лайв-відео великого театрального концерту, де поєднали метал-музику з театральними постановками. В концерті взяла участь Луцька театр-студія «Коло Лесі». На сцені було задіяно близько 40 акторів! Це був перший великий сольний концерт гурту в їхньому рідному місті Луцьк.

В онлайн-трансляції після прем‘єри відео музиканти розповіли, що планують всеукраїнський тур, де відвідають близько 10 міст України, втім, його деталі і дати поки невідомі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *