MOTANKA – Босими ніжками
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MOTANKA – Босими ніжками (Сингл)

Український ethno/metal гурт Motanka презентує новий сингл «Босими ніжками», який став першим релізом після виданого у минулому році акустичного альбому Tribal. Запис пісні, вже традиційно для гурту, провадився на плівку, адже, за словами музикантів, саме плівка чудово зберігає початково закладену у композицію енергетику, оскільки для такого запису всі учасники мають грати одночасно. Студійна робота над треком проходила у Берліні на Blackstone Studios.

«Пісня «Босими ніжками» була написана у Луцьку, а надихнула на її написання моя кохана дружина та містичне уявлення про Україну. Я асоціював Україну зі своєю тендітною дружиною і уявляв її в білому платті, босу та з довгим волоссям і вона немов пливла у лісі і розмовляла з природою. Ця асоціація і уява була настільки красива і жіночна, що якимось дивом родилась пісня. Ми демонструємо крізь призму стародавніх традицій, українських вірувань в русалок та мавок, любов до рідної землі та історії. Це не просто міфи і легенди – це частинка нашої історії, що робить нас тими, ким ми є – українцями!» – розповів читачам «Нотаток» Віктор Жалнін, вокаліст гурту Motanka.

Додамо, що композиція «Босими ніжками» – це перший сингл з майбутнього альбому команди, який, до слова, наразі повністю записано, тому вже найближчим часом меломани можуть очікувати на його реліз.

MOTANKA – Босими ніжками

Google Play
Deezer
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Відео не доступне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *