MORRIS – Соло
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MORRIS – Соло (Кліп)

Після успішної спільної роботи з MC Doni, учасник «Голосу Країни 9», виконавець і автор пісень на псевдо Morris (справжнє ім’я Андрій Хорісенко) випускає вже другий сольний реліз і відеороботу під назвою «Соло».

За словами автора, «Соло» – про вічний пошук кращих нас, про сольний шлях і про те, що якщо добре шукати себе і свою музику – обов’язково знайдеш. «Ми будуємо стиль серед сотень пустель серед сотень звуків і ця музика завжди поруч з нами», – додає Morris.

Режисером кліпу виступив Максим Савінов. Окрему подяку за допомогу в музичній роботі і роботі над обкладинками артист висловлює Дмитру Калишу, Ігорю Фоміну і його музичній родині M.Y.M prod.

Разом із прем’єрою кліпу, Morris оголосив про старт конкурсу на кращий кавер треку «Соло». «Це може бути абсолютно будь-який стиль і звучання. Найголовніше – це ваші максимально цікаві експерименти. Найоригінальніший кавер отримає приз – навушники AirPods 2. Чекаємо на ваші круті кавери! Всім удачі!» – йдеться на сторінці у соціальних мережах. Шукайте більше інформації про конкурс та новинку в цілому на сторінці артиста у Facebook за вказаним нижче посиланням.

MORRIS – Соло
MORRIS y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *