Morphine Suffering – Тільки Ти
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Тільки Ти (Кліп)

Хлопці з альтернативного гурту Morphine Suffering, які звикли дивувати слухацький загал могутніми енергетичними хвилями metalcore-стилістики, кілька днів тому вчергове здивували своїх прихильників, але на цей раз кардинальною зміною музичною вектору. І нехай цей жанровий експеримент було запроваджено лише в рамках однієї композиції «Тільки ти», він зумів чудово продемонструвати діяльність команди під іншим кутом освітлення, та, цілком можливо, допоможе у найближчому майбутньому розширити слухацькі кола гурту. Ви ж тільки не подумайте, що MS записали попсовий трек, зовсім ні: оновлену пісню «Тільки ти» оздоблено «нервом» звучання віолончелі, скрипки та фортепіано і навіть без важких гітарних рифів чудово наповнено обраною емоцією.

У якості довідки зазначимо, що трек «Тільки ти» був присутнім в останній номерній платівці Morphine Suffering під назвою «Пам’ятай Хто Є Ти» і вже тоді був однією з найліричніших робіт альбому. Ну а наразі музиканти вирішили дохилити цю лінію до логічного кінця та максимально наситити пісню почуттями за допомогою акустично-романтичного саунду.

За словами вокаліста гурту Андрія Герасименка, це була спроба піднести власну творчість зі значно світлішої сторони. «Всім, хто з нетерпінням чекав від нас новин, присвячується! Ми прагнули зробити таку собі лайт-версію і без того душевної композиції та подивитися на реакцію наших прихильників. Для мене і для кожного учасника гурту це був новий цікавий досвід, який не зовсім можна назвати легким», – каже він.

«Перший у житті досвід запису «легкої» музики видався зовсім нелегким. Але особисто мені було дуже цікаво писати акустичний бас, адже у цьому типажі пісні, звісно ж, особливо не пошуміти. Втім, фінальний результат слухати дійсно приємно», – додає бас-гітарист Morphine Suffering Сергій Сохряков.

Дана незвична новинка, здається, просто не мала права лишитися простим синглом, тому її було доповнено офіційним, таким само світлим за настроєм, відеорядом. Режисером нового кліпу виступив Олександр Казакханов, через лінзу операторської камери мальований пейзаж споглядав Олександр Ржаніцин, а подальшу обробку відзнятого матеріалу здійснив ще один Олександр на прізвище Цукі.

Нагадаємо, що наприкінці минулого 2016 року команда взяла символічну перерву у концертній діяльності для того, щоб максимально щільно сконцентруватися на роботі над майбутнім повноформатним альбомом.

Morphine Suffering — Тільки Ти (Acoustic)

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. IGNIS FATUUS says:

    такий глибой зміст..дуже простих слів.. дякую..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *