Morphine Suffering – Менi є що сказати
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Менi є що сказати (Лірик-відео)

Після ліричного кліпу «Сам», що викликав у прихильників «Морфінів» самі неоднозначні думки, відома метал-група нагадала про своє традиційне звучання і презентувала пісню «Мені є що сказати».

Як і у випадку з треком «Сам», музику для «Мені є що сказати» створювали в Америці, у співпраці з продюсером Метью Гудом, який працював з гуртами From First To Last, Asking Alexandria, The Word Alive, Veil of Maya, та багатьма іншими відомими командами. Самі музиканти зізналися, що не робили на цей трек ніяких особливих ставок.

«Він – самий порізаний з наших треків, напевно. Ми дуже багато разів змінювали аранжування. Ми придумали його на одній репетиції, але потім правили два роки. Були впевнені, що публіці він не зайде, але реакція людей на фестивалях нас порадувала і довела, що наша праця не марна!» – кажуть учасники Morphine Suffering.

За словами музикантів, зовсім скоро вони презентують ще парочку нових треків. «І, повірте, це така музика, після якої навряд чи хтось зможе сказати, що «Морфіни вже не ті», – інтригують вони.

Morphine Suffering – Менi є що сказати

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *