Morphine Suffering – Сам
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Сам (Сингл)

Знані представники альтернативного сегменту СУЧУКРМУЗу, команда Morphine Suffering, презентувала свій новий авторський сингл під назвою «Сам», який став першою оприлюдненою новинкою після досить довгої творчої паузи. Самі хлопці пояснюють таку паузу пошуками музи, оновлених образів самих себе, нових музичних елементів та емоційної складової творчості. Що ж із цього всього вийшло, ви можете дізнатися просто зараз, ближче познайомившись із свіжим синглом «Сам».

За словами музикантів, трек «Сам» – одна з «найлегших» робіт у їхньому репертуарі, тому, як закликає вокаліст гурту Андрій Герасименко, «налаштовуйте приймачі на хвилі позитиву». «Композиція «Сам» – своєрідний творчий експеримент зі стилем, настроєм та посилом, який ми хочемо донести до вас! Тож, будемо вдячні вам за лайки, ваші щирі думки та відгуки», – йдеться у дописі команди на Facebook.

Варто зауважити, що у цій публікації учасники Morphine Suffering також пообіцяли найближчим часом презентувати ще й офіційний відеокліп до згаданого треку.

Презентація новинки відбулася вчора, 12 липня 2018 року, в ефірі кількох українських радіостанцій, а вже сьогодні трек з’явився на SoundCloud-сторінці FDR та полетів далі мережею. Окрім того, нова композиція доступна для придбання за допомогою сервісів iTunes, а незабаром з’явиться ще і на платформі Google Play.

Morphine Suffering – Сам

iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *