Morphine Suffering – Сам
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Сам (Кліп)

Хлопці з Morphine Suffering сьогодні презентували у мережі свій новий кліп, знятий до оприлюдненої минулого тижня композиції «Сам». Режисером відеороботи виступив гітрарист та засновник MS Владислав Рильський, зображення якого, до слова, було розміщено на обкладинці синглу. Операторську роботу виконав Tementiy Pronov (Slippy Inc).

Прем’єра згаданого треку (sound producer: Matthew Good) мала місце після довгої музичної мовчанки команди, а наразі музиканти, на радість прихильників, презентують ще й офіційний відеосупровід до новинки. «Історія двох людей, двох розбитих сердець, сотень помилок та тисячі болючих фраз. Історія про те, як важко та проте важливо врятувати те саме сильне і справжнє почуття будь-якою ціною. Історія про боротьбу із самим собою та своїми емоціями. Головними героями кліпу стали наш вокаліст Андрій і Дарина — фотограф і перукар. Спочатку кастинг-менеджер вибрала її з декількох десятків дівчат по фото, а на живому кастингу ми одноголосно зрозуміли: вона — та, хто нам потрібен», – розповіли про сюжет кліпу «Сам» учасники Morphine Suffering.

«Беріть попкорн, приємного перегляду», – побажав меломанам фронтмен гурту Андрій Герасименко.

Також кияни Morphine Suffering закликали глядачів кліпу «Сам», знятого до найліричнішої композиції з їхнього репертуару, залишати у мережі відгуки стосовно почутого і побаченого, зокрема думки про новий «полегшений» саунд команди.

Morphine Suffering – Сам

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *