Morphine Suffering - Пам'ятай хто є ти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Пам’ятай хто є ти (Альбом)

Новий альбом київського гурту Morphine Suffering неодмінно сподобається всім поціновувачам важчого сегменту сучасної української музики, адже музиканти підготували для вас у ньому порцію дійсно якісного та потужного матеріалу у trancecore/metalcore стилістиці. Свіжа платівка під назвою «Пам’ятай Хто Є Ти» вмістила у себе дев’ять авторських композицій колективу, шість з яких виконані українською мовою, а три інших – російською. Загалом, майже 40-хвилинний альбом став другим повноформатним релізом Morphine Suffering, слідом за лонг-плеєм «Світло не згасне», який побачив світ у 2011 році. Також у творчому гандикапі альтернативної формації значаться два міні-альбоми 2008 та 2009 років відповідно, та декілька окремих інтернет-синглів.

За словами музикантів, «Пам’ятай Хто Є Ти» є справжнім віддзеркаленням їхнього музичного бачення протягом певного, достатньо довгого періоду. Озброївшись власним життєвим досвідом та вагомою емоційною складовою, яка останнім часом аж ніяк не відчувала нестачі своїх комплектуючих елементів, хлопці буквально пропустили кожен презентований трек через себе, презентувавши слухачу доволі особистісний та часом навіть інтимний матеріал.

«Сьогодні настав той самий день, якого всі ми так чекали – день, коли ми перегортаємо ще одну сторінку історії MS. Для нас велика честь поділитися з Вами нашої новою роботою, адже ми дуже довго і старанно йшли до цього. Безмірно вдячні за вашу відданість Morphine Suffering! Саме завдяки їй ми творимо і долаємо всі перешкоди на нашому шляху», – написали на сторінках у соц. мережах учасники гурту.

Варто додати, що великий вклад у фінальний вигляд платівки зробив Сергій KNOB Любинський зі студії Revet Sound, який підкинув хлопцям багато ідей та фішок, серед яких, зокрема використання віолончелі та скрипки.

Ну а всі ті, хто прагне послухати пісні з новопредставленого альбому «Пам’ятай Хто Є Ти» наживо, слідкуйте за новинами від гурту, адже музиканти планують відіграти серію концертів містами України. Вже 12 вересня у київському клубі Atlas відбудеться грандіозний концерт-презентація, що покладе початок майбутньому туру Morphine Suffering.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *