Morphine Suffering – Этой Ночью
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Morphine Suffering – Этой Ночью (Документальний фільм)

Знана українська металкор команда Morphine Suffering закінчила роботу над документальним фільмом під назвою «Этой Ночью», в якому, зокрема, йдеться про події навколо концерту-презентації останнього альбому 2015 року «Пам`ятай Хто Є Ти». У стрічці відображено час підготовки до концерту, шматочки самого виступу, і всіх тих, хто прийшов на нього підтримати гурт у той знаковий вечір.

«Фільм «Этой Ночью» змальовує те, якими ми насправді є і як ми живемо. Тут ми поділимося з вами своїми таємницями і секретами, тут ви почуєте і дізнаєтеся про те, що раніше навіть не підозрювали. Даною стрічкою ми хотіли символічно прибрати стіну між концертною залою і гримеркою, показавши все, що відбувається насправді: як триває підготовка, як ми нервуємо, переживаємо, відпочиваємо, їмо, жартуємо і сміємося» – розповіли учасники формації.

Прем’єра документальної стрічки від Morphine Suffering відбулася не так давно в етері телеканалу A-ONE, а наразі фільм з’явився і у мережі. На цьому музиканти не закінчують свої відеопрем`єри і просто зараз готуються до презентації офіційного кліпу на одну з пісень платівки «Пам`ятай Хто Є Ти» під назвою «Час настав». Зйомки музичного ролику нещодавно відбулися у столиці, а прийняти у них участь мали змогу прихильники MS – для цього достатньо було заповнити відповідну заявку і надіслати її адміністраторам гурту. Слідкуйте за новинами та чекайте на прем’єру!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *