MOROZOVA - Хандра
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MOROZOVA – Хандра (Кліп)

Співачка MOROZOVA показала, що для неї означає осіння хандра: у своєму новому кліпі виконавиця запросила глядачів до світу осінньої меланхолії крізь душевні переживання своєї героїні.

Авторство пісні належить Дмитру Цепердюку, музиканту колективу Dazzle Dreams.

За допомогою роботи «Хандра» Наталя прагнула провести для слухачів трьох хвилинну мандрівку, де осінь стає більше ніж звичайною порою року – це час для розмірковувань, переосмислення і, може, навіть найліпший час для прийняття свого суму.

MOROZOVA - Хандра

Наш партнер – сервіс TurboZaim.com пропонує перелік мікрофінансових організацій, які можуть видати online кредит на картку. Для гарантованого схвалення позик ви можете подати заявку одразу в декілька компаній. А коли ви отримаєте декілька схвальних рішень, то просто виберете найвигідніший варіант. Кредит 0.01 процента доступний як ніколи!


«Дана композиція є дуже актуальною в наш час, коли люди знаходяться у пошуку способів вираження власних емоцій та сподівань у важкий життєвий період. Я би дуже хотіла, аби цей трек став супроводом вашого осіннього шляху і нагадував би вам, що навіть під осінніми дощами ми завжди маємо можливість набути нових сил», – коментує Наталія Морозова.

Режисурою кліпу займалася Марія Деревинська. Зйомки відео зайняли два дні та відбувалися на декількох локаціях у центрі столиці, у її спальних районах та в передмісті.

Тож захопіть із собою пляшечку віскі, не соромтесь пригостити себе смачними закусками та дозвольте «Хандрі» стати вашою супутницею цієї осені.

MOROZOVA – Хандра
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *