Morj - Соляріколо
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Morj – Соляріколо (Кліп)

Позитивна харківська музична формація Morj підготувала подарунок для себе та усіх своїх слухачів – нове офіційне відео на україномовну пісню Solarikolo. Цей презент було приурочено до непересічної для музикантів дати, адже у цьому році виповнилось аж сім років з моменту першого спільного виступу складу проекту.

Знімали новий кліп ще наприкінці літа 2014 року у мальовничому полі поблизу Вінниці. Урочиста презентація відзнятого матеріалу відбулася вже під час святкування дня народження проекту Morj у березні 2015. Над реалізацією на плівці всіх ідей музикантів працювала команда спеціалістів з Vogo Films.

«У перші світлі весняні дні ми хочемо поділитися з вами нашою радістю і літнім сонцем! Минулого літа ми зняли цей кліп в абсолютно фантастичному полі під Вінницею при не менш фантастичних обставинах. Дбайливі долоні обставин, вузлики і ланки, та сам процес роботи над піснею і кліпом вкотре нагадали замороченим нам про те, що ніколи не можна забувати твердження, яке проспівав у пісні Роман , а саме – «диво є!» – написали музиканти в анотації до кліпу «Соляріколо».

Це твердження для лідера гурту Романа Голоборди є далеко не єдиним близьким у тексті цієї пісні, адже протягом довгого часу за допомоги друзів, знайомих, та просто небайдужих людей він разом з хірургами боровся за збереження свого зору. І от, після року з моменту останньої операції він із впевненістю може заспівати у своїй новій пісні про те, що «мої бачать очата».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *