Morgendie – Очі відьми
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Morgendie – Очі відьми (Сингл)

Друзі, сьогодні ми хочемо познайомити вас із творчістю молодого інді-поп проекту Morgendie, який нещодавно презентував у мережі свою першу україномовну композицію «Очі відьми».

Як зазначають учасники формації Дмитро та Анастасія, це перший україномовний реліз у творчості їхнього дуету, символічний сингл-«перезавантаження». Він відкриває майбутній альбом, реліз якого планується на серпень цього року.

«Нова робота «Очі відьми» – це тендітна пісня відьми, яка все ж таки програє силі любові та закохується. Ми звикли бачити цей образ як жінку, яка має надзвичайні можливості, але у рамках цієї пісні вона стає «кровавим озерцем» завдяки чоловіку який має здатність «влучно стріляти у серце».

Ця пісня була написана під натхненням від яскравого місячного світла, яке світило мені у вікно. Тоді було написано ще декілька пісень до нового альбому, які ви почуєте вже дуже скоро», – ділиться автор пісні Дмитро Козлітін.

Наразі трек «Очі відьми» вже доступний для ознайомлення чи придбання на популярних музичних платформах (посилання наведено нижче).

Morgendie – Очі відьми
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *