More Neba – Море Неба
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

More Neba – Море Неба (Сингл)

Дехто відзначав 14 лютого – одне з найромантичніших зимових свят усіх закоханих, а дехто, як, наприклад, столичний гурт More Neba, мав у цей день подвійне свято. Так, саме цього дня музиканти відзначали другу річницю своєї спільної творчої діяльності, включно із функціонуванням під минулою назвою Cheeky Cats. Звісно ж, такий святковий день не міг залишитися без музичної прем’єри від команди, тому вітчизняні меломани отримали можливість почути своєрідний гімн молодого колективу під аналогічною назвою «Море Неба». Запис, зведення та мастеринг свіжого треку традиційно проходили на київській студії Soncesvit під керівництвом звукорежисера Івана Лузана.

«Пісня «Море Неба» – світлий за настроєм гімн колективу, який по-своєму одночасно ліричний, атмосферний і драйвовий. «Любов – для всіх! Любов – потреба!» – саме такі слова звучать у нашій композиції як своєрідний маніфест і заклик любити одне одного. Це те, що наповнює нас і ми усім серцем прагнемо поділитися цією любов’ю з вами!» – коментують для «Нотаток» свою новинку музиканти More Neba.

Хлопці радять не розслаблятися своїм прихильникам та прихильницям, адже наразі вже розпочато роботу над наступними релізами, яких у 2017 році має бути дійсно чимала кількість. Слідкуйте за анонсами та новинами на сторінках гурту у соціальних мережах!

More Neba – Море Неба

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *