MORE NEBA – Магнолія
Матеріали, Популярна музика, Релізи

MORE NEBA – Магнолія (Сингл)

Київський гурт MORE NEBA презентував сингл «Магнолія», який стане основним лейт-мотивом майбутнього однойменного ЕР-альбому. Загалом MORE NEBA позиціюють свою стилістику як мотиваційний поп-рок, але в даному випадку пісня лірична, про всім близькі речі, про любов з першого погляду. Приємний поп-рок саунд і приспів, який потім довго крутиться в голові.

«Коли MORE NEBA діяли ще під старою назвою (Cheeky Cats. – прим.ред.), ця пісня уже була в репертуарі. Вона виконувалась на концертах і звучала на радіо. Але після зміни назви і жанрової направленості ми не могли її залишити осторонь і вирішили вмонтувати в нинішній репертуар, повністю переписавши аранжування і видозмінивши. Тепер пісня більш драйвова, скоріша, і від цього, на нашу думку, тільки виграла. Пісня про любов, як би це банально не звучало. Але це те, без чого нічого б не було. І ми цією піснею даємо потрібний імпульс ще раз це відчути», – розповідають музиканти MORE NEBA.

Запис синглу відбувався в Києві на незмінній студії звукозапису SONCESVIT Studio. Наразі пісня доступна у всіх інтернет магазинах та стрімінгових сервісах, а також на офіційному каналі гурту в YouTube.

Додамо, що, як стало відомо, одразу після презентації синглу, розпочнуться зйомки офіційного відеокліпу на цю пісню. Зі слів учасників колективу, цей кліп обіцяє бути багатим на сюрпризи і несподіванки.

Українська музика: MORE NEBA – Магнолія

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Максиме says:

    Це один з їх найкращих синглів як я вважаю. У мене на повторі постійно. Особливо приспів дуже потужний. При цьому пісня ніжна й романтична! Але ж чудова українська музика в нас є!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *