MORE NEBA – Магнолія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

MORE NEBA – Магнолія (Кліп)

Київські мотиваційні поп-рокери MORE NEBA презентували дебютне офіційне відео на пісню «Магнолія», яке, за словами авторів, може стати справжньою бомбою! І ось чому…

Кліп було відзнято у Києві влітку 2018 року на одній з локацій, якої вже не існує, а запрошеним зірковим гостем в якості актора став легендарний Павло Зібров, який під кінець зйомок намагався вбити вокаліста MORE NEBA Юрка Миронця. Власне, так було потрібно за сценарієм. Цією відеороботою MORE NEBA піднімають пошук відповіді на питання «любов вбиває чи любов лікує?». І пропонують зробити висновок і відповісти кожному глядачеві самостійно.

Кліп вийшов сюжетний і з кінематографічним присмаком. Очевидно, що у кадрі ми бачимо сон вокаліста і все, що у ньому відбувається. Боротьба реального з уявним. Обставини проти сили волі та фантазій.

Режисером кліпу став директор та продюсер MORE NEBA Іван Лузан, для якого це також перший офіційний реліз в якості режисера та сценариста. Пост-продашкн робила Єлизавета Постол з компанії Born Vision.

Після перегляду новинки складається враження, що MORE NEBA пропонує глядачам зіграти з ними в неординарну і дещо містичну гру. То чому б цього не зробити?

Відео є першою роботою на головну пісню однойменного міні-альбому Magnolia, який гурт презентує зовсім скоро.

MORE NEBA – Магнолія

MORE NEBA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *