More Neba – Горизонт
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

More Neba – Горизонт (Сингл)

Учасники молодого столичного гурту Cheeky Cats вирішили увійти до нового календарного року з оновленою назвою – відтепер, після своєрідного ребрендінгу, команда носитиме назву MORE NEBA. Але, як ви вже зрозуміли, на цій новині музиканти не зупинилися і підійшли до початку року червоного півня не з пустими руками, презентувавши у мережі новий авторський сингл «Горизонт». Втім, у творчій роботі формації дещо все ж таки лишилося незмінним, зокрема обрана студія звукозапису Soncesvit.

«2016 рік став для нас складним, але в результаті приніс розуміння, що все, що трапляється – може бути до кращого. Злам 16 та 17 років ознаменувався для нас зміною назви так корегуванням жанрового напрямку. Ми відмовились від поп-панкової складової у нашій музиці і вирішили взяти курс на більш атмосферне та альтернативне звучання з суттєвим домішком електроніки. Хоча ми і продовжуємо називати це просто Pop Rock. Презентувавши пісню «Горизонт», одразу готуємо ще один сингл, який матиме однойменну назву із самим гуртом», – розповідають учасники MORE NEBA.

До речі, разом з прем’єрою треку «Горизонт», хлопці з MORE NEBA одразу ж оголосили про конкурс репостів, долучившись до якого ви матимете змогу стати володарем фірмової футболки гурту або ж горнятка для смачної кави або чаю. Деталі тут.

More Neba – Горизонт

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *