Moonk – Шум Води
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Moonk – Шум Води (Лірик-відео)

MOONK – новий сольний проект Андрія Савдєєва, учасника інді-фолк дуету PIVNICH. Сьогодні музикант презентував у мережі лірик-відео до свого першого синглу «Шум Води», який у майбутньому потрапить до переліку треків дебютного EP-релізу.

«Я багато років грав у різних київських групах, які сам же і засновував, ще за часів «44» і «Дивану». Раніше це була група «Синя Вапа», грали на фестивалях на кшталт «Захід» українську рок-музику. Найпопулярніший мій проект був інді-фолк дует PIVNICH, в якому грали ми разом з дружиною Настею. З тим складом ми виграли всесвітній конкурс каверів від Pull and Bear і поїхали до Австралії. Після цього група повільно пішла на спад, а я вирішив заснувати сольний проект, який буде в більш еклектичному стилі, поєднуючи електроніку та альтернативну рок-музику. Все аранжування я прописую сам – від ударних і до бек-вокалу», – каже Андрій Савдєєв.

«У цьому скромному хлопцеві ховаються безліч простих і красивих мелодій і думок. І він не поспішає розкидати їх через радіо і телевізор, а навпаки, ділиться ними як ніби по-дружньому, з тими, хто послухає уважно. Але одного разу він напише хіт і поїде в теплу країну танцювати під шум води», – говорить про MOONK саунд-продюсер синглу Олексій Кривошеєв, студія «Исток».

Слідкуйте за наступними новинами від MOONK на сторінці проекту у Facebook.

Moonk у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *