Moon Avenue – Стіни
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Moon Avenue – Стіни (Сингл)

Молодий гурт Moon Avenue з міста Почаїв на Тернопільщині, який було засновано всього лише наприкінці грудня 2017 року, презентує свою першу авторську роботу під назвою «Стіни». Перед самісіньким Новим роком музиканти також оприлюднювали у мережі свій кавер на пісню «Мовчи» команди O.Torvald, а наразі, на думку хлопців, настає вдалий час і для власних напрацювань.

За словами учасників поп-рок колективу, композиція «Стіни» – це те, до чого вони так довго йшли, здолавши, врешті-решт, перепони з численних спроб і помилок, чималу кількість годин студійної роботи, а також безпосередній запис дебютного треку. «Ми досить довгий час не мали можливостей задля реалізації власних пісень, але тепер, коли така можливість у нас з’явилася, будемо щиро раді ділитися з вами у рамках проекту Moon Avenue усім тим, що накопичилося на наших власних творчих полицях. Сподіваємося на вашу підтримку», – обіцяють учасники гурту.

У зведені треку та його студійному записі в цілому музикантам Moon Avenue допомагав їхній добрий знайомий, тернополянин Андрій Лучанко, знаний шанувальниками нової української музики під псевдонімом Luka, а також більш широким колам за успішною участю у п’ятому сезоні телешоу «Голос Країни».

Українська музика: Moon Avenue – Стіни

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *