Монополія – Твоя Врода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Монополія – Твоя Врода (Сингл)

Друзі, пам’ятаєте, ми знайомили вас із творчістю цікавого чернівецького гурту «Монополія» у вигляді двох перших синглів «Сміх» та «Брудні танці»? Так от, хлопці записали та оприлюднили ще одну свою авторську композицію під назвою «Твоя Врода», при чому композицію відверто хітову, та ту, що вже встигла полюбитися слухачам завдяки своєму демо-запису та публічному виконанню під час живих виступів музикантів. І от, нарешті, зовсім нещодавно фінальна студійна версія пісні «Твоя Врода» стала доступною для оцінки достатньо широким слухацьким колам.

«Пам’ятайте, що позбавити чоловіка глузду може тільки справжня жіноча краса, яка гармонійно поєднується із витонченістю, елегантністю, інтелектом та стійкими життєвими принципам. Словом, справжня жінка-особистість здатна зводити з розуму. Ми думаємо, що саме про таких жінок мріють усі чоловіки світу для того, щоб зануритись у цей стан надзвичайно приємного любовного божевілля», – зазначили учасники «Монополії».

Запис нового треку «Твоя Врода» відбувався на знаній тернопільській студії звукозапису Шпиталь Рекордс, а його зведенням та мастерингом займався Олександр Істратій. Додамо, що саме на цій студії хлопці просто зараз працюють над своїм першим повноформатним альбомом, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *