Монополія – Сміх
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Монополія – Сміх (Сингл)

Чернівецький рок-гурт «Монополія» з радістю оголосив у соціальних мережах про реліз свого дебютного авторського синглу під назвою «Сміх» з майбутнього повноформатного альбому, робота над яким наразі триває. Студійна робота над новим треком проходила у Тернополі, на знаній місцевій студії «Шпиталь рекордс». Загалом у Тернополі хлопці працювали над записом та мастерингом матеріалу майже безперервно протягом трьох днів, записавши у результаті цілих п’ять нових треків.

«Саму пісню «Сміх» я написав ще рік тому і протягом цього календарного року ми постійно виконували її під час живих виступів. Вона нагадує всім нам про те, що через таку людську рису характеру, як несміливість, ми дуже часто втрачаємо шанси стати насправді щасливими, отримати дійсно важливе і бажане. Хочу побажати усім слухачам бути завжди сміливими, бо, як відомо, тільки таким скоряються моря», – розповів «Нотаткам» лідер «Монополії» Олексій Іванков.

Окрім того, буковинський вокаліст та гітарист зазначив, що в найближчих планах гурту «Монополія» значиться видання першого студійного альбому, реліз якого хлопці вже анонсували на весну 2016 року. А також учасники колективу планують відзняти професійний відеокліп на одну з композицій майбутньої платівки і наживо презентувати новий матеріал слухачам.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *